JOOP!

Filtruj według

Kategorie
Cena
Kolekcja
Kolor
rozmiar
Filtruj

JOOP! - młoda marka, którą pokochały miliony

JOOP! To niemiecka luksusowa marka, specjalizująca się nie tylko w odzieży dla kobiet i mężczyzn, ale również w perfumach, obuwiu, biżuterii, akcesoriach i dodatkach. Oferta wysokiej jakości produktów marki JOOP! Jest naprawdę obszerna i wyczerpująca zapotrzebowanie każdej kobiety i mężczyzny. Chociaż marka nie ma tak długiej i bogatej historii, jak Hugo Boss czy LV, zdążyła stać się ulubioną marką wśród ludzi na całym świecie. To firma dla pewnych siebie, niezależnych kobiet i mężczyzn, którzy lubią modę i miejski design, śledzą modowe trendy, a odpowiedni look jest częścią ich stylu życia.

Skąd wzięła się nazwa JOOP!?

Nazwisko osoby, która stworzyła tę markę, powinno odpowiedzieć na to pytanie. Tym mężczyzną jest Niemiec, Wolfgang Joop, który razem ze swoją żoną Karin stworzył imperium autorskich projektów, zapachów i krojów, które można obserwować na wybiegach całego świata. To hołd jakości i stylu dedykowany każdemu z nas. Założyciele marki zadbali o jej rozwój i bogatą ofertę, aby w każdej dziedzinie można było wyposażyć się w prawdziwe modowe dzieła sztuki.

W Polsce wciąż najbardziej znana z perfum, a obecnie coraz częściej rozpoznawalna również jako marka odzieży, obuwia i biżuterii. Obecnie na arenie międzynarodowej firma od designerskiej marki odzieżowej JOOP! stała się marką lifestylową, zajmującą czołowe miejsce w średnim segmencie cenowym. Linia butów weszła w ofertę kolekcji marki JOOP! w połowie lat 90. Dziś licencja na produkcję obuwia i akcesoriów pod marką JOOP! należy do firmy Muller & Meirer, która produkuje szereg kolekcji obuwia światowej sławy marek. Buty JOOP! idealne są dla osób, które zawsze starają się wyglądać stylowo i jednocześnie naturalnie.

W Atlanto.pl śledzimy nowości i proponujemy promocje marki JOOP!, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie oraz skomponować uniwersalne, wielofunkcyjne zestawy. Przekonani o jakości marki cieszymy się, że możemy zaproponować ją w naszym sklepie internetowym.